Wypełnij formularz – to nic nie kosztuje


Akceptuję warunki polityki prywatności i regulaminu.

Akceptuję warunki polityki prywatności i regulaminu.

Pożyczki dla zadłużonych

Jeśli w przeszłości miałeś problem ze spłatą pożyczki lub kredytu, z pewnością w Biurze Informacji Kredytowej istnieje wpis który odnotowuje taką sytuację. Każdy bank przed udzieleniem pożyczki sprawdza czy dana osoba ma nieskazitelną historię kredytową. Jeśli dopatrzy się uchybień, najczęściej kończy się to odmową. Pożyczka dla zadłużonych to oferta instytucji pozabankowych które świadczą swoje usługi dla osób zadłużonych, posiadających małe dochody lub bezrobotnych. Decyzja o przyznaniu pożyczki dla zadłużonych przyznawana jest bardzo szybko na podstawie dokumentów. Pożyczka dla zadłużonych może okazać się dobrym wyjściem jeśli pieniądze zainwestujemy na przykład w spłatę poprzednich długów. Pieniądze możemy również przeznaczyć na rozwój własnego biznesu, spłatę zaległych faktur lub zakup towaru, dzięki czemu poprawi się nasza płynność finansowa. 

Opinie naszych klientów

 

„Dzięki szybkiej pożyczce bez BIK mogłem zrobić prawo jazdy i znaleźć stałą pracę. Super, że istnieją takie pożyczki, bo żaden bank nie chciał pomóc mi w podniesieniu moich kwalifikacji. „

 

Andrzej, 35

 

 

„Z szybkiej pożyczki korzystam zawsze, gdy miesięczna pensja skończy się szybciej niż zakładam. Dziękuję, że zawsze mogę liczyć na was w pilnych potrzebach.”

 

Alicja

 

 

„Niespodziewane wydatki są zawsze problemem, byłem rozgoryczony gdy wysiadł mi telewizor, ale z pomocą przyszła mi szybka pożyczka bez zbędnych formalności.”

 

Waldemar, emeryt

Wypełniając i wysyłając  wniosek zamieszczony na stronie zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych a także akceptuję zasady oraz regulamin niniejszej strony internetowej.  Informacje zawarte na stronie nie są poradami dotyczącymi inwestowania ani też nie są ofertą sprzedaży. Nie jesteśmy w stanie udzielić gwarancji satysfakcji z produktu jak i faktu iż materiały zawarte na stronie nie są wolne od błędów czy pomyłek.

Serwis Szybka Pożyczka bez BIK do poprawnego działania wykorzystuje ciasteczka (ang. "cookies") - niewielkie pliki tekstowe zapisywane za pośrednictwem przeglądarki na komputerze internauty. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie przez serwis Szybka Pożyczka bez BIK mechanizmu ciasteczek zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.